Stáhněte si

Informace, žádosti, objednávkové formuláře.

Zobrazit
 
 

Dočasné zrušení obsluhování a přesun aut. zastávek ve Valašském Meziříčí

Z důvodu pokračování stavebních prací na opravě povrchu silnice I/35 ve Val. Meziříčí, dojde v období od 20.10.2021 do 30.11.2021 (po dobu prací na IV. etapě) ke změně v omezení provozu na lince č. 946001 MHD Val. Meziříčí. Na lince 946003, 946006, 946010 zůstávají v platnosti výlukové jízdní řády s počátkem 30.9.2021. Ostatní linky MHD Val. Meziříčí pojedou beze změn. Přepravní opatření s popsanými změnami naleznete zde.

Výjezd autobusem na Praděd

Výjezdy autobusem k vysílači na Pradědu budou zahájeny ve středu 2. 6. 2021. Linka bude v provozu vždy ve středu jednou týdně až do 25. 8. 2021. Přeprava bude umožněna pouze cestujícím starším 65 let a majitelům průkazů ZTP (bez omezení věku). Na lince je provozován nízkopodlažní autobus s 3 místy pro invalidní vozík. Jízdenky je možné zakoupit online prostřednictvím našeho e-shopu na adrese https://napraded.reenio.cz/.
Více informací naleznete zde.

Vracení zůstatků z čipových karet zaniklé společnosti HOUSACAR s.r.o.

O vrácení zůstatků z čipových karet společnosti HOUSACAR s.r.o. je možné požádat pouze v informační kanceláři ve Vsetíně. V kanceláři je potřeba odevzdat čipovou kartu a nahlásit číslo bankovního účtu, na který bude zůstatek vrácen. Manipulační poplatek za vrácení zůstatku je 20,-Kč. Upozorňujeme, že v hotovosti není možné zůstatek vyplatit!!

Omezení služeb ČSAD Vsetín ve Zlínském kraji

Upozorňujeme cestující, že k 31.12.2020 dojde k ukončení provozu pravidelné linkové dopravy na provozovně Zlín, Valašské Meziříčí a z větší části i Vsetín. V daných oblastech budou od 1.1.2021 působit noví dopravci, je proto nutné se s veškerými dotazy ohledně poskytovaných služeb obracet přímo na jednotlivé dopravce (viz níže) nebo centrálně na Koordinátora veřejné dopravy Zlínského kraje. Působnost dosavadního dopravce ČSAD Vsetín a.s. bude nadále pokračovat v Moravskoslezském kraji jako doposud. Ve Zlínském kraji bude možné se s ČSAD Vsetín a.s. svézt jen na komerčních linkách a dále na MHD Vsetín a MHD Valašské Meziříčí, kde nadále budou platit stávající čipové karty. Děkujeme všem cestujícím za dosavadní důvěru a těšíme se na další společnou cestu s vámi.

Dopravci jednotlivých oblastí:
– ARRIVA MORAVA a.s. (oblast Zlín)
– TQM-holding s.r.o. (oblast Valašské Meziříčí)
– Transdev Morava s.r.o. (oblast Vsetín)
– ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s. (oblast Valašské Klobouky)

 

Sociální sítě