Stáhněte si

Informace, žádosti, objednávkové formuláře.

Zobrazit

E-Jízdenka

Nákup jízdenek pro dálkové spoje a rezervace místenek.

Zobrazit
 
 

Odjezdové nástupiště ve Valašských Kloboukách

Od 1.11.2017 se budou moci cestující na autobusovém nádraží ve Valašských Kloboukách orientovat v odjezdech spojů podle směrových označníků a tabulí s rozpisem časů. Nástupní plocha se rozdělí na 5 stanovišť, která budou opatřena čísly i jízdními řády. Přepravní opatření a podrobné jízdní řády pro jednotlivá stanoviště naleznete zde.

Přemístění autobusových zastávek Karolinka

Z důvodu konaní akce „Karlovský gastrofestival“ budou ve dnech 7.10. 2017 a 8.10.2017 přemístěny zastávky Karolinka, požární dům a Karolinka, rozcestí Kobylská ve směru Vsetín. Zastávka Karolinka, požární dům bude přemístěna ze stávajícího místa na komunikaci naproti Sokolovně (ulice U Sokolovny), zastávka Karolinka, rozcestí Kobylská bude přemístěna na komunikaci před autoservis (ulice Kobylská). Více zde.

Úprava aut. dopravy v centru města Valašské Klobouky

Z důvodu rekonstrukce diagonály ve Valašských Kloboukách dojde s platností od 3.9.2017 k přesunu všech odjezdových stanovišť na spodní část aut. nádraží. Všichni cestující budou nastupovat a vystupovat výhradně na spodní linii nádraží, blíže Mariánskému sloupu. Více informací zde.

Seriál „Autobusem na výlet“

Již bylo uveřejněno všech 10 dílů ze seriálu „Autobusem na výlet“. Všechny díly naleznete na odkazu na úvodní stránce v sekci „Ostatní informace“ – Seriál „Autobusem na výlet“, kde si je můžete všechny přehrát na jednom místě.

 

Sociální sítě