Volná pracovní místa

 


1. Volná pracovní místa na pozici:

PRO NOVĚ VZNIKLOU PROVOZOVNU V KOPŘIVNICI, PŮSOBÍCÍ V OBLASTECH: Kopřivnice, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Bílovec, Frýdek-Místek, Ostrava, hledá společnost ČSAD VSETÍN a.s., zajišťující od 9. 12. 2018 dopravní obslužnost v Moravskoslezském kraji – oblast NOVOJIČÍNSKO – VÝCHOD, vhodné kandidáty na pracovní pozice:

ŘIDIČ – ŘIDIČKA autobusu

Pracovní smlouvu je možno uzavřít již nyní, s nástupem od 1. 12. 2018.

 

2. Volná pracovní místa na pozici:

ŘIDIČ – ŘIDIČKA autobusu s místem výkonu práce ve Zlíně, Slavičíně, Vsetíně, Valašském Meziříčí a Jablunkově, nástup možný IHNED.

 

3. Volná pracovní místa na pozici:

ŘIDIČ – ŘIDIČKA autobusu s místem bydliště v Uherském Hradišti a okolí – jedná se o práci řidiče autobusu vhodnou pro aktivního důchodce na dohodu o provedení práce případně na dohodu o pracovní činnosti, jedná se o zajištění přepravy pro 1. FC Slovácko, nástup možný IHNED.

Životopisy zasílejte na e-mail radek.vasicka@csadvs.cz, kontakt +420 606 739 729


Pro pracovní pozice řidič – řidička autobusu:

Požadujeme: ŘO na skupinu D, profesní průkaz na skupinu D, zdravotní způsobilost, psychologické vyšetření od akreditovaného psychologa, trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké benefity: týden dovolené navíc, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění a životní pojištění, odměny za odpracované roky, odměny za Jízdu bez nehody, příspěvek na lázeňskou péči.

Pokud nevlastníte řidičské oprávnění na sk. D, tak náklady na výuku v autoškole za Vás uhradíme.

Životopisy zasílejte na e-mail prace@csadvs.cz, kontakt +420 602 517 150.


 


4. Volné pracovní místo na pozici:

Technik opravárenství s místem výkonu práce ve Vsetíně. Metodické řízení šesti provozů opravárenství.

Požadujeme: znalosti v oblasti opravárenství autobusů (náhradní díly, zakázky, objednávky, fakturace, skladové hospodářství, technologie oprav, ekonomika provozu).

Vzdělání technického zaměření, středoškolské úplné vzdělání (případně vyučen v oboru opravárenském a maturita), trestní bezúhonnost, praxe na této nebo obdobné pozici výhodou.

ŘO minimálně na sk. B, aktivní řidič se soukromým vozidlem. Požadujeme pokročilou znalost práce na PC

Zaměstnanecké benefity: týden dovolené navíc, příspěvky na PF a ŽP, příspěvky na lázeňský pobyt a odměny za odpracované roky, stravenky, telefon.

Nástup možná ihned, případně dle domluvy.

Životopisy a motivační dopisy zašlete na e-mail: jiri.hradil@bonavia.cz, do předmětu uveďte: „Technik opravárenství“.

 

Sociální sítě