Přesun zastávky MHD „Rokytnice“

1) Z důvodu postupu prací do další etapy na stavbě I/69 rampa Mostecká bude od 13.9.2023 do 15.9.2023 přesunuta zastávka Rokytnice pro linky MHD Vsetín následovně:
– pro linku č. 4 směr z centra města o dal ších cca 80 metrů ve směru jízdy na Zlín (před dům č.p. kde bude umístěn přenosný označník
– pro linku č. 1 a 9 směr z centra města bude zastávka Rokytnice zrušena a pro výstup/ nástup cestujících bude náhradou sloužit pouze zastávka Rokytnice,sídliště

Zastávka Vsetín,Rokytnice ve směru do centra města zůstane obsloužena v původním místě. Při nastupování a vystupování do BUSU dbejte prosím zvýšené opatrnosti.

2) Z důvodu postupu prací do další etapy na stavbě “I/69 rampa Mostecká“ bude od 18.9.2023 do 30.11.2023 přesunuta zastávka Rokytnice ve směru do centra města Vsetína pro linky MHD Vsetín-č. 1, 4, 9 vpřed o cca 170 metrů ve směru jízdy, naproti čerpací stanici SHELL, kde bude umístěn přenosný označník.

Zastávka Rokytnice ve směru na Zlín bude od 18.9.2023 (pondělí) přesunuta do nově vybudovaného autobusového zálivu.

V případě dalšího postupu prací na stavbě bude na toto reagováno posunem zastávek dle aktuální dopravní a stavební situace, proto žádáme cestující, aby průběžně sledovali informace, kterými budou zastávky přemísťovány. Informace budou včas umístěny mj. na přenosném označníku zastávky.

UPOZORŇUJEME CESTUJÍCÍ, ŽE NA SPOJÍCH MHD MOHOU VZNIKAT VĚTŠÍ ZPOŽDĚNÍ.

 

Sociální sítě